ZŁOTY SANKT PETERSBURG – bez wizy!

Program imprezyTermin i cenaRegulaminWyślij zapytanieWyślij rezerwację

ZŁOTY SANKT PETERSBURG BEZ WIZY


Pełna oferta turystyczna z HB i polskim pilotem. Wycieczka samolotowo-promowa z polskim pilotem; przelotem do/z Helsinek; 2 noclegami na promie i 2 noclegami w hotelu 3* w St. Petersburgu; wyżywieniem HB; rejsem przez Zatokę Fińską na trasie Helsinki-St. Petersburg-Helsinki; zwiedzaniem Helsinek i Sankt Petersburga z polskojęzycznym przewodnikiem (wg programu); ubezpieczeniem
oraz niezapomnianymi widokami.

DLACZEGO BEZ WIZY?
Nasza wycieczka organizowana jest w oparciu o rejs armatora promowego St. Peter Line, który jako jedyny posiada zezwolenie od rosyjskich władz na organizowanie pakietów turystycznych z hotelem BEZ WIZY jeśli turysta przebywa na terenie Rosji do 72 godzin.

 

RAMOWY PROGRAM REJSU

1 DZIEŃ
indywidualny przelot z Polski do Helsinek
14:00 spotkanie uczestnikami wycieczki z pilotem grupy na terminalu promowym w Helsinkach (West Harbor – Terminal 1)
odprawa biletowo-paszportowa na prom do St. Petersburga
zaokrętowanie na prom, zakwaterowanie w kabinach
18:00 wypłynięcie promu armatora St. Peter Line z Helsinek
kolacja bufetowa all-inclusive w restauracji na promie,
wieczór atrakcji na promie
nocleg

2 DZIEŃ
07:30-09:00 śniadanie w restauracji na promie
09:00 przypłynięcie promu do SANKT PETERSBURGA
przejazd z portu do centrum miasta
zwiedzanie miasta z przewodnikiem: autokarowy objazd miasta,
zwiedzanie Carskiego Sioła z Komnatą Bursztynową, rejs po Newie, obiadokolacja,
zakwaterowanie w hotelu, nocleg w hotelu

3 DZIEŃ
śniadanie w hotelu
przejazd do Peterhof – spacer po pałacu i parku, powrót do centrum miasta,
zwiedzanie Soboru Isaakijewskiego, objazd miasta,
obiadokolacja, nocleg w hotelu

4 DZIEŃ
śniadanie w hotelu
zwiedzanie Ermitażu – największego muzeum na świecie,
16:00 przejazd z centrum do portu na prom do Helsinek
odprawa paszportowo-biletowa,
zaokrętowanie na prom, zakwaterowanie w kabinach
19.00 wypłynięcie promu armatora St. Peter Line z Sankt Petersburga
kolacja bufetowa all-inclusive w restauracji na promie,
wieczór rozrywki, dyskoteka, nocleg

5 DZIEŃ
07:00-08:00 śniadanie w restauracji na promie
08:00 przypłynięcie do HELSINEK
zwiedzanie stolicy Finlandii:
autokarowy objazd miasta, przejazd obok Stadionu Olimpijskiego i monumentalnego budynku Dworca Kolejowego, pomnik Sibeliusa – organy, Kościół w Skale – Temppeliaukio, Plan Senacki, Uniwersytet, Katedry św. Mikołaja, Sobór Uspieński, czas wolny
indywidualny powrót do Polski

ATRAKCJE NA PROMIE
– sklepy, restauracje, kawiarnie, puby, dyskoteka, kasyno.

Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania niezbędnych zmian programu i ceny imprezy.

Terminy wypłynięcia i cena:

oferta dostępna dla grup zorganizowanych

Cena od 3999 zł/os. zawiera:

 • przepłynięcie promem na trasie Helsinki-St. Petersburg-Helsinki
 • miejsce w kabinie 2-os. wewnętrznej z łazienką
 • 2 noclegi w hotelu 3* w Sankt Petersburgu w pokoju 2-os. z łazienką
 • wyżywienie HB na promach i w hotelu: 4 śniadania i 4 kolacje z 1 napojem
  w tym 2 kolacje all-inclusive
 • opiekę polskiego pilota i przewodnika Helsinki-Helsinki
 • autokarowe i piesze zwiedzanie Helsinek i St. Petersburga
 • zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem w St. Petersburgu, wraz ze zwiedzaniem wnętrz m.in.: Isakievskij Sobór, Carskie Sioło, Twierdza Pietropawłowska, Peterhof, Ermitaż (bilety wstępu dodatkowo płatne – patrz poniżej)
 • opłaty portowe i paliwowe
 • ubezpieczenie KL i NNW w Signal Iduna
 • składkę na turystyczny fundusz gwarancyjny
  oraz niezapomniane widoki, zabawę na morzu i St. Petersburgu

DODATKOWE ŚWIADCZENIA (nieobowiązkowe)
(dodatkowe świadczenia należy zarezerwować podczas rezerwacji wycieczki,
rezerwacja w późniejszym terminie będzie możliwa w miarę wolnych miejsc)

 • do miejsca w kabinie 2-os. z oknem: 300 PLN/os.
 • do kabiny/pokoju 1-os.: 1200 PLN/os.
 • bilety wstępu: Isakievskij Sobór, Carskie Sioło, Peterhof, Ermitaż (bez impresjonistów), rejs po Newie: 550 PLN/os.

CENA NIE ZAWIERA   

 • zakupu biletów lotniczych do/z Helsinek
 • transferów z/do lotniska w Helsinkach do/z portu promowego w Helsinkach

1. Niniejszy regulamin, zwany dalej warunkami rezerwacji jest wydany przez PETPOLONIA Małgorzata Koczot, Adam Toma Spółka Jawna, 34-205 Stryszawa 178 C, NIP 552-14-17-260 na podstawie art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami).
2. WYPEŁNIENIE FORMULARZA – Wypełnienie formularza rezerwacyjnego na stronie jest niezbędne do dokonania rezerwacji. Ochrona danych osobowych gwarantuje użycie ich tylko i wyłącznie w celach dokonania rezerwacji. Telefon kontaktowy jest niezbędny do kontaktu z Pasażerami w przypadku, gdy dochodzi do ewentualnych zmian w rozkładzie lub anulacji rejsu. W przypadku braku podania numeru kontaktowego, Petpolonia i Armator zastrzega sobie prawo do roszczeń z tytułu poniesionych kosztów wynikających z niemożliwości skontaktowania się z Pasażerem w sytuacjach awaryjnych. Wszystkie dane Pasażerów muszą być zgodne z ważnymi dokumentami potwierdzającymi tożsamość. Przewoźnik ma prawo odmówić zaokrętowania osobie niezgłoszonej lub zgłoszonej nieprawidłowo
w systemie rezerwacyjnym.
3. DOKONANIE REZERWACJI – W formularzu rezerwacji należy uzupełnić obowiązkowe pola jak: imię, nazwisko, data urodzenia dla wszystkich uczestników, telefon kontaktowy, adres e-mail, adres zamieszkania osoby zgłaszającej rezerwację (w niektórych wycieczkach, będą niezbędne jeszcze dodatkowe dane pasażerów, informacje będą przesyłane w momencie akceptacji oferty). Prosimy o sprawdzenie poprawności wszystkich danych. Akceptacja oferty i dokonanie wpłaty za nią, jest potwierdzeniem i akceptacją warunków rezerwacji na stronie oraz warunków Armatora. Formularz z zamówieniem zostaje przesłany na podany w zamówieniu adres e-mail wraz z linkiem do płatności on-line.
4. PŁATNOŚĆ – Rezerwacja zostanie założona po dokonaniu pełnej wpłaty kartą kredytową lub przelewem bankowym poprzez system płatności Dotpay / Paypal. W przypadku braku miejsc lub zmiany ceny w systemie Armatora, zostanie wysłana pisemna informacja. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia oraz braku akceptacji przez Zamawiającego zaistniałych zmian na piśmie, całość kwoty zostanie zwrócona, zgodnie z warunkami zwrotów.
5. REALIZACJA ZAMÓWIENIA – Po dokonaniu wpłaty zostanie wysłany na e-mail dokument podróży z numerem rezerwacji, który uprawnia do wejścia na prom.
6. GODZINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ – Rezerwacje zakładane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:30 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. PETPOLONIA zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia rezerwacji, jeśli wpłata za bilet została dokonana zbyt późno w stosunku do czasu zaokrętowania.
7. FAKTURA – Faktura wystawiana jest do 7 dni roboczych w większości rezerwacji. Wybrani przewoźnicy generują fakturę po realizacji rejsu. Faktura VAT jako plik PDF, będzie wysłana na podany e-mail. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów faktury mogą być wystawiane bez podpisów i pieczęci firmowych.
8. WARUNKI ARMATORA – Każdy Armator posiada odrębne warunki zaokrętowania, anulacji biletu, koszty zmiany i inne. Przed zakupieniem biletu na danej trasie bardzo prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji danego Organizatora TUTAJ. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy z powodu braku wymaganego minimum uczestników. Może nastąpić to jednak nie później niż na 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Wymagana liczba uczestników podana jest przez Organizatora w uwagach na umowie-zgłoszeniu w zależności od imprezy, w chwili podpisania umowy z Klientem.
9. ZAOKRĘTOWANIE – Wszystkie czasy wypłynięcia i przypłynięcia są czasami lokalnymi, do odprawy należy zgłosić się w odpowiednim czasie zgodnie z wymogami danego Przewoźnika.
10. OFERTY SPECJALNE – Bilety zakupione w ofertach specjalnych nie podlegają anulacji ani zwrotom. Koszty i możliwość zmiany określa oferta specjalna danego Armatora. Część ofert podlega płynnej polityce cen co oznacza, że ceny uzależnione są od popytu, wybranego terminu, dlatego w tych ofertach podana jest cena „od”.
11. DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI – Pasażerowie sami ponoszą odpowiedzialność za ważność dokumentów jak: dowód osobisty, paszport lub wiza. W przypadku zatrzymania przez służby graniczne danego kraju lub nieważność dokumentu uprawniającego do odbycia podróży bilet nie podlega zwrotowi. Obowiązek posiadania dokumentu tożsamości dotyczy również dzieci w każdym wieku.
12. ANULACJE I ZMIANY – Każda anulacja lub zmiana musi zostać zgłoszona w formie pisemnej do 24 godzin roboczych przed rejsem (o ile warunki Organizatora nie stanowią inaczej) na adres: wycieczki@promy.pl Więcej o WARUNKACH REZERWACJI
13. Korzystając z Usług, Użytkownik i Pasażer wyrażają zgodę na przetwarzanie przez biuro Petpolonia danych osobowych Użytkownika i Pasażera, których podanie jest wymagane warunkami rezerwacji lub przepisami prawa. Korzystając z Usług, Użytkownik i Pasażer wyrażają także zgodę na Politykę Prywatności Petpolonia, której treść jest dostępna w zakładce Polityka plików cookies

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Tytuł i termin wycieczki (wymagane)

  Treść zapytania (wymagane)

  Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem wycieczki.promy.pl. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownikowi i Pasażerowi przysługuje prawo do:
  1. wglądu i możliwości poprawienia bądź zmiany danych osobowych a także uzyskania informacji o zakresie przetwarzania danych.
  2. wycofania zgody w każdej chwili bez podawania przyczyny i może dotyczyć częściowych lub wszystkich celów przetwarzania. Wycofanie zgody do wszystkich celów przetwarzania spowoduje usunięcie konta Użytkownika. W systemie pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych transakcjach, których przechowywanie związane jest w związku z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy prawo poinformować Użytkownika i Pasażera o podjętych przez nas działaniach nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania prośby pisemnej na adres wycieczki@promy.pl

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Telefon kontaktowy (wymagane)

   Temat: Wpisz nazwę imprezy, wycieczki (wymagane)

   Wybierz datę imprezy, wycieczki (wymagane)

   Wybierz ilość osób (wymagane max 8 osób)

   Wypełnij poniższe pola danymi osób do zamówienia

   Imię i nazwisko Data urodzenia
   Imię i nazwisko Data urodzenia
   Imię i nazwisko Data urodzenia
   Imię i nazwisko Data urodzenia
   Imię i nazwisko Data urodzenia
   Imię i nazwisko Data urodzenia
   Imię i nazwisko Data urodzenia
   Imię i nazwisko Data urodzenia


   Rodzaj kabiny
   kabina 1-osobowa bez oknakabina 1-osobowa z oknemkabina 2-osobowa bez oknakabina 2-osobowa z oknemkabina 3-osobowa bez oknakabina 3-osobowa z oknemkabina 4-osobowa bez oknakabina 4-osobowa z okneminny rodzaj podaj w uwagach

   Rodzaj pojazdu, jeśli będzie podróżował z Państwem
   bez pojazdu, tylko osoby pieszesamochód osobowy do 2 m wys. do 6 m dł.samochód osobowy powyżej 2 m wys. do 6 m dł.minibus powyżej 2 m wys. powyżej 6 m dł. max do 8 m dł.pojazd z przyczepą powyżej 2 m wys. max do 12 m dł.

   W tym polu określ dodatkowe usługi typu: posiłki, wycieczki, dodatkowe usługi
   (np: śniadanie i kolacja bufetowa w dwie strony, wycieczka z przewodnikiem) (wymagane)

   W tym polu należy podać dane adresowe lub dane do faktury (wymagane)

   Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem wycieczki.promy.pl. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownikowi i Pasażerowi przysługuje prawo do:
   1. wglądu i możliwości poprawienia bądź zmiany danych osobowych a także uzyskania informacji o zakresie przetwarzania danych.
   2. wycofania zgody w każdej chwili bez podawania przyczyny i może dotyczyć częściowych lub wszystkich celów przetwarzania. Wycofanie zgody do wszystkich celów przetwarzania spowoduje usunięcie konta Użytkownika. W systemie pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych transakcjach, których przechowywanie związane jest w związku z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy prawo poinformować Użytkownika i Pasażera o podjętych przez nas działaniach nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania prośby pisemnej na adres wycieczki@promy.pl

   Wysyłając rezerwację akceptujesz REGULAMIN i warunki rezerwacji danego Armatora.