Rejs karnawałowy

Program imprezyCenaTerminyRegulaminWyślij zapytanieWyślij rezerwację

Karnawał to wesoły czas zabawy, tańca i radości! Nie zmarnuj karnawału w tym roku i zaplanuj wyjazd. Wybierz się w rejs i weź udział w nauce tańca na wesoło. Pokazy tańca i naukę kroków przygotowali profesjonalni tancerze. Poznasz latynoskie rytmy.

Rejs karnawałowy to dwudniowa impreza na statku. Już wieczorem będziesz mieć szansę wypróbować swoje umiejętności na dyskotece, gdzie rozkręci Cię nasz DJ i nauczyciele tańca. Podczas krótkiego pokazu nim zobaczysz jak się tańczy bachatę i salsę! Rankiem możemy podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku, a potem zaczynamy naukę! W godzinę poznasz proste kroki w wesołej atmosferze, a podczas pokazów zobaczysz jak profesjonaliści potrafią je wykorzystać.

Rejs karnawałowy

Dzień 1
18:30*/20:00 Odprawa biletowa.
19:30*/21:00 Wypłynięcie z portu.
Wyjdź na otwarte pokłady słoneczne i podziwiaj panoramę Gdyni.
Nie zapomnij o aparacie – zrobisz piękne zdjęcia!
Wieczorna impreza
Zjedz kolację w jednej z naszych restauracji (płatne dodatkowo).Na pewno znajdzisz coś dla siebie.
Odwiedź nasz sklep pokładowy i spraw sobie miły prezent. Może mamy to czego szukasz.
21:30-01:00 Muzyka za żywo w Metropolitan Bar w wykonaniu rewelacyjnego duetu. Daj się ponieść muzyce i ruszaj na parkiet.
22:30-03:00 Dyskoteka w C-View Bar, gra DJ, który zaprasza w karnawałową podróż muzyczną dookoła świata!
Podczas dyskoteki nauczyciele tańca zaprezentują swoje umiejętności!

Dzień 2 rano
06:45 Już widać pierwsze szkierowe wysepki Karlskrony. Wyjdź na pokłady otwarte i podziwiaj krajobraz. Zrobisz piękne zdjęcia!
07:30-09:00 Postój promu w Karlskronie – nie ma zejścia na ląd.
Ruszamy w rejs powrotny do Polski.
Czas na śniadanie w restauracji Taste (płatne dodatkowo). Smacznie i zdrowo!
Kolejne atrakcje
10:30-12:00 W Metropolitan Bar nauka tańca. Proste kroki i dużo zabawy!
Odwiedź pokładowy świat masaży i odnowy biologicznej, z saunami, kąpielami i zabiegami kosmetycznymi (płatne dodatkwo). Pure Nordic Spa czeka na Ciebie.
Aż 4 place zabaw dla dzieci.
Teraz czas na zabawę z całą rodziną!
15:00 Gramy w bingo – emocje i dobra zabawa.
17:00-19:00 Muzyka za żywo w Metropolitan Bar. Wpadnij na kawę lub drinka.
17:30-19:30 Ostatnia szansa na zakupy w pokładowym sklepie. Zadbaj o pamiątki.
19:30 Zejście na ląd w Gdyni.
Do zobaczenia!

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie.

Cena za jedną osobę:  Osoba dorosła  Dziecko 4-15 lat Zniżka na rezerwację:
4 os. dorosłe w kabinie 4os.
 piątek i sobota  od 109 zł

od 199 zł

 od 94 zł

od 99 zł

 – 200 zł

Cena od 199 zł 109 zł na osobę zawiera:

● rejs promem do Szwecji i z powrotem;
● nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką;
● rozrywkę na statku;
● naukę tańca.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Terminy wypłynięcia:

Wypłynięcia: Dostępność:
piątek: 19:30 25.01.2019
sobota: 21:00 02.02.2019
 Istnieje możliwość anulowania wybranych terminów wycieczek z powodu małego zainteresowania.

1. Niniejszy regulamin, zwany dalej warunkami rezerwacji jest wydany przez PETPOLONIA Małgorzata Koczot, Adam Toma Spółka Jawna, 34-205 Stryszawa 178 C, NIP 552-14-17-260 na podstawie art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami).
2. WYPEŁNIENIE FORMULARZA – Wypełnienie formularza rezerwacyjnego na stronie jest niezbędne do dokonania rezerwacji. Ochrona danych osobowych gwarantuje użycie ich tylko i wyłącznie w celach dokonania rezerwacji. Telefon kontaktowy jest niezbędny do kontaktu z Pasażerami w przypadku, gdy dochodzi do ewentualnych zmian w rozkładzie lub anulacji rejsu. W przypadku braku podania numeru kontaktowego, Petpolonia i Armator zastrzega sobie prawo do roszczeń z tytułu poniesionych kosztów wynikających z niemożliwości skontaktowania się z Pasażerem w sytuacjach awaryjnych. Wszystkie dane Pasażerów muszą być zgodne z ważnymi dokumentami potwierdzającymi tożsamość. Przewoźnik ma prawo odmówić zaokrętowania osobie niezgłoszonej lub zgłoszonej nieprawidłowo
w systemie rezerwacyjnym.
3. DOKONANIE REZERWACJI – W formularzu rezerwacji należy uzupełnić obowiązkowe pola jak: imię, nazwisko, data urodzenia dla wszystkich uczestników, telefon kontaktowy, adres e-mail, adres zamieszkania osoby zgłaszającej rezerwację (w niektórych wycieczkach, będą niezbędne jeszcze dodatkowe dane pasażerów, informacje będą przesyłane w momencie akceptacji oferty). Prosimy o sprawdzenie poprawności wszystkich danych. Akceptacja oferty i dokonanie wpłaty za nią, jest potwierdzeniem i akceptacją warunków rezerwacji na stronie oraz warunków Armatora. Formularz z zamówieniem zostaje przesłany na podany w zamówieniu adres e-mail wraz z linkiem do płatności on-line.
4. PŁATNOŚĆ – Rezerwacja zostanie założona po dokonaniu pełnej wpłaty kartą kredytową lub przelewem bankowym poprzez system płatności Dotpay / Paypal. W przypadku braku miejsc lub zmiany ceny w systemie Armatora, zostanie wysłana pisemna informacja. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia oraz braku akceptacji przez Zamawiającego zaistniałych zmian na piśmie, całość kwoty zostanie zwrócona, zgodnie z warunkami zwrotów.
5. REALIZACJA ZAMÓWIENIA – Po dokonaniu wpłaty zostanie wysłany na e-mail dokument podróży z numerem rezerwacji, który uprawnia do wejścia na prom.
6. GODZINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ – Rezerwacje zakładane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:30 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. PETPOLONIA zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia rezerwacji, jeśli wpłata za bilet została dokonana zbyt późno w stosunku do czasu zaokrętowania.
7. FAKTURA – Faktura wystawiana jest do 7 dni roboczych w większości rezerwacji. Wybrani przewoźnicy generują fakturę po realizacji rejsu. Faktura VAT jako plik PDF, będzie wysłana na podany e-mail. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów faktury mogą być wystawiane bez podpisów i pieczęci firmowych.
8. WARUNKI ARMATORA – Każdy Armator posiada odrębne warunki zaokrętowania, anulacji biletu, koszty zmiany i inne. Przed zakupieniem biletu na danej trasie bardzo prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji danego Organizatora TUTAJ.
9. ZAOKRĘTOWANIE – Wszystkie czasy wypłynięcia i przypłynięcia są czasami lokalnymi, do odprawy należy zgłosić się w odpowiednim czasie zgodnie z wymogami danego Przewoźnika.
10. OFERTY SPECJALNE – Bilety zakupione w ofertach specjalnych nie podlegają anulacji ani zwrotom. Koszty i możliwość zmiany określa oferta specjalna danego Armatora. Część ofert podlega płynnej polityce cen co oznacza, że ceny uzależnione są od popytu, wybranego terminu, dlatego w tych ofertach podana jest cena „od”.
11. DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI – Pasażerowie sami ponoszą odpowiedzialność za ważność dokumentów jak: dowód osobisty, paszport lub wiza. W przypadku zatrzymania przez służby graniczne danego kraju lub nieważność dokumentu uprawniającego do odbycia podróży bilet nie podlega zwrotowi. Obowiązek posiadania dokumentu tożsamości dotyczy również dzieci w każdym wieku.
12. ANULACJE I ZMIANY – Każda anulacja lub zmiana musi zostać zgłoszona w formie pisemnej do 24 godzin roboczych przed rejsem (o ile warunki Organizatora nie stanowią inaczej) na adres: wycieczki@promy.pl Więcej o WARUNKACH REZERWACJI
13. Korzystając z Usług, Użytkownik i Pasażer wyrażają zgodę na przetwarzanie przez biuro Petpolonia danych osobowych Użytkownika i Pasażera, których podanie jest wymagane warunkami rezerwacji lub przepisami prawa. Korzystając z Usług, Użytkownik i Pasażer wyrażają także zgodę na Politykę Prywatności Petpolonia, której treść jest dostępna w zakładce Polityka plików cookies

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść zapytania (wymagane)

Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem wycieczki.promy.pl. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownikowi i Pasażerowi przysługuje prawo do:
1. wglądu i możliwości poprawienia bądź zmiany danych osobowych a także uzyskania informacji o zakresie przetwarzania danych.
2. wycofania zgody w każdej chwili bez podawania przyczyny i może dotyczyć częściowych lub wszystkich celów przetwarzania. Wycofanie zgody do wszystkich celów przetwarzania spowoduje usunięcie konta Użytkownika. W systemie pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych transakcjach, których przechowywanie związane jest w związku z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy prawo poinformować Użytkownika i Pasażera o podjętych przez nas działaniach nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania prośby pisemnej na adres wycieczki@promy.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat: Wpisz nazwę oraz wybrany termin imprezy, wycieczki(wymagane)

Wybierz ilość osób (wymagane max 8 osób)

Wypełnij poniższe pola danymi osób do zamówienia

Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia


Rodzaj kabiny
kabina 1-osobowa bez oknakabina 1-osobowa z oknemkabina 2-osobowa bez oknakabina 2-osobowa z oknemkabina 3-osobowa bez oknakabina 3-osobowa z oknemkabina 4-osobowa bez oknakabina 4-osobowa z okneminny rodzaj podaj w uwagach

Rodzaj pojazdu, jeśli będzie podróżował z Państwem
bez pojazdu, tylko osoby pieszesamochód osobowy do 2 m wys. do 6 m dł.samochód osobowy powyżej 2 m wys. do 6 m dł.minibus powyżej 2 m wys. powyżej 6 m dł. max do 8 m dł.pojazd z przyczepą powyżej 2 m wys. max do 12 m dł.

W tym polu określ dodatkowe usługi typu: posiłki, wycieczki, dodatkowe usługi
(np: śniadanie i kolacja bufetowa w dwie strony, wycieczka z przewodnikiem) (wymagane)

W tym polu należy podać dane adresowe lub dane do faktury (wymagane)

Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem wycieczki.promy.pl. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownikowi i Pasażerowi przysługuje prawo do:
1. wglądu i możliwości poprawienia bądź zmiany danych osobowych a także uzyskania informacji o zakresie przetwarzania danych.
2. wycofania zgody w każdej chwili bez podawania przyczyny i może dotyczyć częściowych lub wszystkich celów przetwarzania. Wycofanie zgody do wszystkich celów przetwarzania spowoduje usunięcie konta Użytkownika. W systemie pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych transakcjach, których przechowywanie związane jest w związku z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy prawo poinformować Użytkownika i Pasażera o podjętych przez nas działaniach nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania prośby pisemnej na adres wycieczki@promy.pl

Wysyłając rezerwację akceptujesz REGULAMIN i warunki rezerwacji danego Armatora.