Sylwester na morzu Bal Kapitański

Program imprezyCenaTerminyRegulaminWyślij zapytanieWyślij rezerwację

Sylwester Bal Kapitański – OFERTA WYPRZEDANA!!!

Podczas Captain’s Coctail Party poznasz Kapitana i oficerów statku Stena Spirit. Dekoracje oraz serdeczne przyjęcie przez umundurowaną załogę sprawią, że poczujesz romantyzm morskich podróży. Specjały z całego świata, przygotowane przez naszego Szefa Kuchni uwiodą Twoje podniebienie.

Wielki bal, uroczysta kolacja z wykwintnym menu, zabawa na czterech parkietach sprawią, że w szampańskim nastroju będziesz bawić się do białego rana.

Sylwester 2018 na pokładzie Stena Spirit to:
● 4 parkiety taneczne
● posiłki: kolacja sylwestrowa, bufet nocny, śniadanie
● wino i piwo do kolacji
● Captain’s Coctail Party z kapitanem i oficerami
● zakwaterowanie w kabinach z łazienką
● pokaz fajerwerków na pokładzie

Promocja!
do 15 listopada zniżka 150 zł na osobę!

 

Program Sylwestrowy

31 grudnia 2018, Poniedziałek:

od 14:00 Odprawa i wydawanie kart pokładowych.

16:00 – 17:30 Wejście na statek (wchodzimy rękawem pasażerskim, bezpośrednio z budynku terminalu)

16:00 – 17:45 Przekąski i napoje (odpłatnie) w restauracji Metropolitan Bar.

17:00 – 22:30 Czynny sklep na pokładzie

18:00 Wypłynięcie na Zatokę Gdańską

18:15 – 18:45 Captain’s Cocktail Party – impreza powitalna dla wszystkich gości, z udziałem Kapitana i oficerów statku, w C-View Bar na pokładzie 10

19:00 Galowa kolacja kapitańska w restauracjach na pokładzie 9. Serwujemy bufet sylwestrowo-noworoczny; potrawy zimne i gorące oraz napoje, w tym piwo i wino, dostępne całą noc (do godz. 03:00)

19:30 – 05:00 Zabawa na czterech parkietach:

●    Food City (spokojna muzyka dancingowa),
●    Taste (przeboje taneczne w wykonaniu zespołu muzycznego),
●    Lounge (DJ, dyskoteka z przebojami lat 80tych),
●    C-View Bar (DJ, najnowsze hity dyskotekowe).

Można dowolnie przemieszczać się między salami.

00:00 Powitanie nowego roku i życzenia od Kapitana.

00:10 Pokaz sztucznych ogni na pokładzie otwartym.

do 05:00 Zabawa do muzyki na czterech parkietach.

 

1 stycznia 2019, Wtorek:

09:00 – 11:30 Śniadanie noworoczne.

09:00 – 11:00 Czynny sklep na pokładzie.

do 12:00 Zejście na ląd.

14:00 – 15:30 Lunch noworoczny (dodatkowo płatny) w restauracji Taste.

do 16:00 Zejście na ląd dla osób, które zostają na lunchu noworocznym.

21:00 Wypłynięcie w Rejs Noworoczny.

 

Podczas kolacji i imprezy sylwestrowej obowiązują stroje wieczorowe.

Ważne informacje

● minimalny wiek uczestnika sylwestra: 20 lat;

● bufet sylwestrowo-noworoczny jest serwowany w restauracjach Taste, Metropolitan, Food City oraz Lounge. Na życzenie klienta możliwy jest wybór restauracji, w miarę dostępności miejsc. Wyboru należy dokonać podczas rezerwacji;

● standardowo przydziela się miejsca przy stolikach 4-osobowych. Rezerwacja stolika 2-osobowego: 99 zł. Liczba stolików ograniczona;

● parking na pokładach samochodowych promu: 80 zł / pojazd;

● na statku podczas rejsu będzie czynny sklep pokładowy z wyborem markowych kosmetyków i alkoholi w specjalnych cenach;

● zachęcamy do skorzystania z Pure Nordic SPA – będzie czynna część wypoczynkowa: sauna, jacuzzi (usługa dodatkowo płatna);

● rezerwacji można dokonać przez formularz rezerwacyjny lub w autoryzowanych biurach podróży;

● płatność: pełna kwota za rezerwację płatna w dniu jej złożenia. Opłatę można uiścić przelewem online, kartą kredytową lub w autoryzowanych biurach podróży;

● obowiązuje dopłata za ewentualne wolne łóżko w kabinie;

● warunki anulowania: do 30 listopada koszt anulowania wynosi 25% wartości rezerwacji, a od 1 grudnia – 100% wartości rezerwacji;

● zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie.

Ceny uzależnione od wybranego standardu kabiny:

  • 4-osobowa Comfort Class od 499,00 PLN/osoba
  • 2-osobowa Comfort Class od 599,00 PLN/osoba
  • 2-osobowa Comfort Plus z oknem od 649,00 PLN/osoba
  • 2-osobowa Premium Class od 719,00 PLN/osoba
  • 2-osobowa Premium Class z oknem od 799,00  PLN/osoba
  • Panorama Class od 1299,00 PLN/osoba
  • Panorama Suite od 1999,00 PLN/osoba

Promocja!
do 15 listopada zniżka 150 zł na osobę!

Dodatkowo płatne:
● lunch noworoczny na statku już za 45 zł
● rejs noworoczny już od 219 zł na parę!
● możliwość rezerwacji stolika 2-osobowego tylko 99 zł!

 

31 grudnia 2018, Poniedziałek, od godz. 14:00 –

OFERTA WYPRZEDANA!!!

 

1. Niniejszy regulamin, zwany dalej warunkami rezerwacji jest wydany przez PETPOLONIA Małgorzata Koczot, Adam Toma Spółka Jawna, 34-205 Stryszawa 178 C, NIP 552-14-17-260 na podstawie art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami).
2. WYPEŁNIENIE FORMULARZA – Wypełnienie formularza rezerwacyjnego na stronie jest niezbędne do dokonania rezerwacji. Ochrona danych osobowych gwarantuje użycie ich tylko i wyłącznie w celach dokonania rezerwacji. Telefon kontaktowy jest niezbędny do kontaktu z Pasażerami w przypadku, gdy dochodzi do ewentualnych zmian w rozkładzie lub anulacji rejsu. W przypadku braku podania numeru kontaktowego, Petpolonia i Armator zastrzega sobie prawo do roszczeń z tytułu poniesionych kosztów wynikających z niemożliwości skontaktowania się z Pasażerem w sytuacjach awaryjnych. Wszystkie dane Pasażerów muszą być zgodne z ważnymi dokumentami potwierdzającymi tożsamość. Przewoźnik ma prawo odmówić zaokrętowania osobie niezgłoszonej lub zgłoszonej nieprawidłowo
w systemie rezerwacyjnym.
3. DOKONANIE REZERWACJI – W formularzu rezerwacji należy uzupełnić obowiązkowe pola jak: imię, nazwisko, data urodzenia dla wszystkich uczestników, telefon kontaktowy, adres e-mail, adres zamieszkania osoby zgłaszającej rezerwację (w niektórych wycieczkach, będą niezbędne jeszcze dodatkowe dane pasażerów, informacje będą przesyłane w momencie akceptacji oferty). Prosimy o sprawdzenie poprawności wszystkich danych. Akceptacja oferty i dokonanie wpłaty za nią, jest potwierdzeniem i akceptacją warunków rezerwacji na stronie oraz warunków Armatora. Formularz z zamówieniem zostaje przesłany na podany w zamówieniu adres e-mail wraz z linkiem do płatności on-line.
4. PŁATNOŚĆ – Rezerwacja zostanie założona po dokonaniu pełnej wpłaty kartą kredytową lub przelewem bankowym poprzez system płatności Dotpay / Paypal. W przypadku braku miejsc lub zmiany ceny w systemie Armatora, zostanie wysłana pisemna informacja. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia oraz braku akceptacji przez Zamawiającego zaistniałych zmian na piśmie, całość kwoty zostanie zwrócona, zgodnie z warunkami zwrotów.
5. REALIZACJA ZAMÓWIENIA – Po dokonaniu wpłaty zostanie wysłany na e-mail dokument podróży z numerem rezerwacji, który uprawnia do wejścia na prom.
6. GODZINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ – Rezerwacje zakładane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:30 do 18:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00. PETPOLONIA zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia rezerwacji, jeśli wpłata za bilet została dokonana zbyt późno w stosunku do czasu zaokrętowania.
7. FAKTURA – Faktura wystawiana jest do 7 dni roboczych w większości rezerwacji. Wybrani przewoźnicy generują fakturę po realizacji rejsu. Faktura VAT jako plik PDF, będzie wysłana na podany e-mail. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów faktury mogą być wystawiane bez podpisów i pieczęci firmowych.
8. WARUNKI ARMATORA – Każdy Armator posiada odrębne warunki zaokrętowania, anulacji biletu, koszty zmiany i inne. Przed zakupieniem biletu na danej trasie bardzo prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji danego Organizatora TUTAJ.
9. ZAOKRĘTOWANIE – Wszystkie czasy wypłynięcia i przypłynięcia są czasami lokalnymi, do odprawy należy zgłosić się w odpowiednim czasie zgodnie z wymogami danego Przewoźnika.
10. OFERTY SPECJALNE – Bilety zakupione w ofertach specjalnych nie podlegają anulacji ani zwrotom. Koszty i możliwość zmiany określa oferta specjalna danego Armatora. Część ofert podlega płynnej polityce cen co oznacza, że ceny uzależnione są od popytu, wybranego terminu, dlatego w tych ofertach podana jest cena „od”.
11. DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI – Pasażerowie sami ponoszą odpowiedzialność za ważność dokumentów jak: dowód osobisty, paszport lub wiza. W przypadku zatrzymania przez służby graniczne danego kraju lub nieważność dokumentu uprawniającego do odbycia podróży bilet nie podlega zwrotowi. Obowiązek posiadania dokumentu tożsamości dotyczy również dzieci w każdym wieku.
12. ANULACJE I ZMIANY – Każda anulacja lub zmiana musi zostać zgłoszona w formie pisemnej do 24 godzin roboczych przed rejsem (o ile warunki Organizatora nie stanowią inaczej) na adres: wycieczki@promy.pl Więcej o WARUNKACH REZERWACJI
13. Korzystając z Usług, Użytkownik i Pasażer wyrażają zgodę na przetwarzanie przez biuro Petpolonia danych osobowych Użytkownika i Pasażera, których podanie jest wymagane warunkami rezerwacji lub przepisami prawa. Korzystając z Usług, Użytkownik i Pasażer wyrażają także zgodę na Politykę Prywatności Petpolonia, której treść jest dostępna w zakładce Polityka plików cookies

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść zapytania (wymagane)

Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem wycieczki.promy.pl. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownikowi i Pasażerowi przysługuje prawo do:
1. wglądu i możliwości poprawienia bądź zmiany danych osobowych a także uzyskania informacji o zakresie przetwarzania danych.
2. wycofania zgody w każdej chwili bez podawania przyczyny i może dotyczyć częściowych lub wszystkich celów przetwarzania. Wycofanie zgody do wszystkich celów przetwarzania spowoduje usunięcie konta Użytkownika. W systemie pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych transakcjach, których przechowywanie związane jest w związku z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy prawo poinformować Użytkownika i Pasażera o podjętych przez nas działaniach nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania prośby pisemnej na adres wycieczki@promy.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat: Wpisz nazwę oraz wybrany termin imprezy, wycieczki(wymagane)

Wybierz ilość osób (wymagane max 8 osób)

Wypełnij poniższe pola danymi osób do zamówienia

Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia


Rodzaj kabiny
kabina 1-osobowa bez oknakabina 1-osobowa z oknemkabina 2-osobowa bez oknakabina 2-osobowa z oknemkabina 3-osobowa bez oknakabina 3-osobowa z oknemkabina 4-osobowa bez oknakabina 4-osobowa z okneminny rodzaj podaj w uwagach

Rodzaj pojazdu, jeśli będzie podróżował z Państwem
bez pojazdu, tylko osoby pieszesamochód osobowy do 2 m wys. do 6 m dł.samochód osobowy powyżej 2 m wys. do 6 m dł.minibus powyżej 2 m wys. powyżej 6 m dł. max do 8 m dł.pojazd z przyczepą powyżej 2 m wys. max do 12 m dł.

W tym polu określ dodatkowe usługi typu: posiłki, wycieczki, dodatkowe usługi
(np: śniadanie i kolacja bufetowa w dwie strony, wycieczka z przewodnikiem) (wymagane)

W tym polu należy podać dane adresowe lub dane do faktury (wymagane)

Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem wycieczki.promy.pl. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownikowi i Pasażerowi przysługuje prawo do:
1. wglądu i możliwości poprawienia bądź zmiany danych osobowych a także uzyskania informacji o zakresie przetwarzania danych.
2. wycofania zgody w każdej chwili bez podawania przyczyny i może dotyczyć częściowych lub wszystkich celów przetwarzania. Wycofanie zgody do wszystkich celów przetwarzania spowoduje usunięcie konta Użytkownika. W systemie pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych transakcjach, których przechowywanie związane jest w związku z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy prawo poinformować Użytkownika i Pasażera o podjętych przez nas działaniach nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania prośby pisemnej na adres wycieczki@promy.pl

Wysyłając rezerwację akceptujesz REGULAMIN i warunki rezerwacji danego Armatora.