SZWECJA W 1 DZIEŃ

 

Program imprezyCenaTerminyRegulaminWyślij zapytanieWyślij rezerwację

SZWECJA W 1 DZIEŃ

Poznaj uroki południowej Szwecji i odwiedź jedno z największych miast w Szwecji. Zaskoczy Cię klimatem, spokojem i ukształtowaniem terenu oraz osobliwą lokalizacją. Zapraszamy do Szwecji!

Dzień 1, wieczór
– Odprawa biletowa w Gdyni 1 godzinę przed wypłynięciem.
– Wypłynięcie z portu. Z pokładów zewnętrznych możesz podziwiać Gdynię.
21:30 Przewodnicy czekają na Ciebie w C-View Bar na pokładzie 10 lub przy recepcji na pokładzie 7.
Dowiedz się więcej o Szwecji albo możesz zapisać się na wycieczkę jeśli jest dostępna lub dowiedź się o niej więcej od przewodnia – jeśli masz już wykupiony bilet!
– Zakupy w pokładowym sklepie. Zadbaj o pamiątki dla najbliższych.
– W Metropolitan Bar muzyka na żywo. Do tańca i do posłuchania!
– Dyskoteka w C-View Bar, gra DJ*. Zaszalej na parkiecie! (pt. i sob.)

Dzień 2, poranek
– Już widać pierwsze szkierowe wysepki Karlskrony! Zapraszamy na tarasy słoneczne godzinę
przed dopłynięciem. Nie zapomnij aparatu i podziwiaj krajobraz!
– Dopłynięcie do Karlskrony.
– Dzień pełen zwiedzania
Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem! Poznaj najciekawsze miejsca południowej Szwecji i zobacz, jak wygląda życie po drugiej stronie Bałtyku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wycieczkę trzygodzinną, jak i szereg wyjazdów całodziennych. Sprawdź aktualną ofertę u naszych przewodników oraz na stronie wycieczki.promy.pl/z-gdyni
– Jeżeli w rejs powrotny płyniesz naszym drugim statkiem, na terminalu promowym w Karlskronie czekają na Ciebie bezpieczne skrytki bagażowe. Jeśli nie korzystasz z wycieczki, to zostaw tam swój bagaż i swobodnie korzystaj z uroków Szwecji.
– Do centrum Karlskrony można dojechać autobusem miejskim nr 6 z przystanku pod terminalem. Powrót z przystanku Centrum, ulica Parkgatan. Bilet całodzienny można kupić w informacji/recepcji na pokładzie (koszt ok 70 SEK) lub w automacie biletowym na terminalu w Karlskronie. Bilety jednorazowe są dostępne u kierowcy autobusu. Uwaga: kierowca nie przyjmuje gotówki – płatność tylko kartą.
– Odprawa biletowa godzinę przed wypłynięciem.
– Wypłynięcie promu z Karlskrony.
Wieczorna impreza
– Muzyka na żywo w Metropolitan Bar.
– Czas na kawę lub drinka! Ciesz się niepowtarzalną atmosferą wieczoru.
– Dyskoteka w C-View Bar! DJ* zaprasza w szaloną podróż muzyczną. (pt. i sob.)

Dzień 3, poranek
– Ostatnia szansa na zakupy w pokładowym sklepie. Zadbaj o pamiątki!
– Zejście na ląd w Gdyni w godzinach porannych.

Do zobaczenia!
* atrakcje dostępne tylko w piątki i soboty
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie.

Cena na osobę: Dorosły Dziecko 4-15 lat Rower
 od 14.06 do 06.12.2020  Codziennie od 319 zł
od 309 zł 29 zł

Cena od 319 zł na osobę zawiera:

● podróż promem do Szwecji i z powrotem z jednodniowym pobytem w Karlskronie;
● nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
● rozrywkę na promie;
● ubezpieczenie NW i KL;

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Dodatkowo możliwość rezerwacji posiłków na promie w zależności od wyboru. Ceny przy wcześniejszej rezerwacji:
– śniadanie bufetowe ok 29 zł/os. dorosła; 14 zł/dziecko do 15 lat
– kolacja bufetowa z napojami (soki, kawa, herbata, piwo, wino) ok 70 zł/os. dorosła; 25 zł/dziecko do 15 lat
– pakiet: śniadanie bufetowe + kolacja bufetowa z napojami ok 97 zł/os. dorosła; 36 zł/dziecko do 15 lat
– danie dnia z napojem + sałatka lub zupa, 27 zł/os.
– wegetariańskie danie dnia z napojem, sałatka lub zupa ok 27 zł/os.

Uwagi:

* W wybrane dni możliwość zwiedzania z przewodnikiem (odpłatnie);
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
* Minimalny wiek uczestnika indywidualnie: 18 lat (lub wyjazd z opiekunem powyżej 18 roku życia)

Terminy wypłynięcia:

14.06 – 06.12.20: codziennie: 19:30/21:00

Armator zastrzega sobie prawo anulowania niektórych terminów. Liczba miejsc w ofercie limitowana!

 

1. Niniejszy regulamin, zwany dalej warunkami rezerwacji jest wydany przez PETPOLONIA Małgorzata Koczot, Adam Toma Spółka Jawna, 34-205 Stryszawa 178 C, NIP 552-14-17-260 na podstawie art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami).
2. WYPEŁNIENIE FORMULARZA – Wypełnienie formularza rezerwacyjnego na stronie jest niezbędne do dokonania rezerwacji. Ochrona danych osobowych gwarantuje użycie ich tylko i wyłącznie w celach dokonania rezerwacji. Telefon kontaktowy jest niezbędny do kontaktu z Pasażerami w przypadku, gdy dochodzi do ewentualnych zmian w rozkładzie lub anulacji rejsu. W przypadku braku podania numeru kontaktowego, Petpolonia i Armator zastrzega sobie prawo do roszczeń z tytułu poniesionych kosztów wynikających z niemożliwości skontaktowania się z Pasażerem w sytuacjach awaryjnych. Wszystkie dane Pasażerów muszą być zgodne z ważnymi dokumentami potwierdzającymi tożsamość. Przewoźnik ma prawo odmówić zaokrętowania osobie niezgłoszonej lub zgłoszonej nieprawidłowo
w systemie rezerwacyjnym.
3. DOKONANIE REZERWACJI – W formularzu rezerwacji należy uzupełnić obowiązkowe pola jak: imię, nazwisko, data urodzenia dla wszystkich uczestników, telefon kontaktowy, adres e-mail, adres zamieszkania osoby zgłaszającej rezerwację (w niektórych wycieczkach, będą niezbędne jeszcze dodatkowe dane pasażerów, informacje będą przesyłane w momencie akceptacji oferty). Prosimy o sprawdzenie poprawności wszystkich danych. Akceptacja oferty i dokonanie wpłaty za nią, jest potwierdzeniem i akceptacją warunków rezerwacji na stronie oraz warunków Armatora. Formularz z zamówieniem zostaje przesłany na podany w zamówieniu adres e-mail wraz z linkiem do płatności on-line.
4. PŁATNOŚĆ – Rezerwacja zostanie założona po dokonaniu pełnej wpłaty kartą kredytową lub przelewem bankowym poprzez system płatności Dotpay / Paypal. W przypadku braku miejsc lub zmiany ceny w systemie Armatora, zostanie wysłana pisemna informacja. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia oraz braku akceptacji przez Zamawiającego zaistniałych zmian na piśmie, całość kwoty zostanie zwrócona, zgodnie z warunkami zwrotów.
5. REALIZACJA ZAMÓWIENIA – Po dokonaniu wpłaty zostanie wysłany na e-mail dokument podróży z numerem rezerwacji, który uprawnia do wejścia na prom.
6. GODZINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ – Rezerwacje zakładane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:30 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. PETPOLONIA zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia rezerwacji, jeśli wpłata za bilet została dokonana zbyt późno w stosunku do czasu zaokrętowania.
7. FAKTURA – Faktura wystawiana jest do 7 dni roboczych w większości rezerwacji. Wybrani przewoźnicy generują fakturę po realizacji rejsu. Faktura VAT jako plik PDF, będzie wysłana na podany e-mail. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów faktury mogą być wystawiane bez podpisów i pieczęci firmowych.
8. WARUNKI ARMATORA – Każdy Armator posiada odrębne warunki zaokrętowania, anulacji biletu, koszty zmiany i inne. Przed zakupieniem biletu na danej trasie bardzo prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji danego Organizatora TUTAJ.
9. ZAOKRĘTOWANIE – Wszystkie czasy wypłynięcia i przypłynięcia są czasami lokalnymi, do odprawy należy zgłosić się w odpowiednim czasie zgodnie z wymogami danego Przewoźnika.
10. OFERTY SPECJALNE – Bilety zakupione w ofertach specjalnych nie podlegają anulacji ani zwrotom. Koszty i możliwość zmiany określa oferta specjalna danego Armatora. Część ofert podlega płynnej polityce cen co oznacza, że ceny uzależnione są od popytu, wybranego terminu, dlatego w tych ofertach podana jest cena „od”.
11. DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI – Pasażerowie sami ponoszą odpowiedzialność za ważność dokumentów jak: dowód osobisty, paszport lub wiza. W przypadku zatrzymania przez służby graniczne danego kraju lub nieważność dokumentu uprawniającego do odbycia podróży bilet nie podlega zwrotowi. Obowiązek posiadania dokumentu tożsamości dotyczy również dzieci w każdym wieku.
12. ANULACJE I ZMIANY – Każda anulacja lub zmiana musi zostać zgłoszona w formie pisemnej do 24 godzin roboczych przed rejsem (o ile warunki Organizatora nie stanowią inaczej) na adres: wycieczki@promy.pl Więcej o WARUNKACH REZERWACJI
13. Korzystając z Usług, Użytkownik i Pasażer wyrażają zgodę na przetwarzanie przez biuro Petpolonia danych osobowych Użytkownika i Pasażera, których podanie jest wymagane warunkami rezerwacji lub przepisami prawa. Korzystając z Usług, Użytkownik i Pasażer wyrażają także zgodę na Politykę Prywatności Petpolonia, której treść jest dostępna w zakładce Polityka plików cookies

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Tytuł i termin wycieczki (wymagane)

Treść zapytania (wymagane)

Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem wycieczki.promy.pl. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownikowi i Pasażerowi przysługuje prawo do:
1. wglądu i możliwości poprawienia bądź zmiany danych osobowych a także uzyskania informacji o zakresie przetwarzania danych.
2. wycofania zgody w każdej chwili bez podawania przyczyny i może dotyczyć częściowych lub wszystkich celów przetwarzania. Wycofanie zgody do wszystkich celów przetwarzania spowoduje usunięcie konta Użytkownika. W systemie pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych transakcjach, których przechowywanie związane jest w związku z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy prawo poinformować Użytkownika i Pasażera o podjętych przez nas działaniach nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania prośby pisemnej na adres wycieczki@promy.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat: Wpisz nazwę imprezy, wycieczki (wymagane)

Wybierz datę imprezy, wycieczki (wymagane)

Wybierz ilość osób (wymagane max 8 osób)

Wypełnij poniższe pola danymi osób do zamówienia

Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia
Imię i nazwisko Data urodzenia


Rodzaj kabiny
kabina 1-osobowa bez oknakabina 1-osobowa z oknemkabina 2-osobowa bez oknakabina 2-osobowa z oknemkabina 3-osobowa bez oknakabina 3-osobowa z oknemkabina 4-osobowa bez oknakabina 4-osobowa z okneminny rodzaj podaj w uwagach

Rodzaj pojazdu, jeśli będzie podróżował z Państwem
bez pojazdu, tylko osoby pieszesamochód osobowy do 2 m wys. do 6 m dł.samochód osobowy powyżej 2 m wys. do 6 m dł.minibus powyżej 2 m wys. powyżej 6 m dł. max do 8 m dł.pojazd z przyczepą powyżej 2 m wys. max do 12 m dł.

W tym polu określ dodatkowe usługi typu: posiłki, wycieczki, dodatkowe usługi
(np: śniadanie i kolacja bufetowa w dwie strony, wycieczka z przewodnikiem) (wymagane)

W tym polu należy podać dane adresowe lub dane do faktury (wymagane)

Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem wycieczki.promy.pl. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownikowi i Pasażerowi przysługuje prawo do:
1. wglądu i możliwości poprawienia bądź zmiany danych osobowych a także uzyskania informacji o zakresie przetwarzania danych.
2. wycofania zgody w każdej chwili bez podawania przyczyny i może dotyczyć częściowych lub wszystkich celów przetwarzania. Wycofanie zgody do wszystkich celów przetwarzania spowoduje usunięcie konta Użytkownika. W systemie pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych transakcjach, których przechowywanie związane jest w związku z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy prawo poinformować Użytkownika i Pasażera o podjętych przez nas działaniach nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania prośby pisemnej na adres wycieczki@promy.pl

Wysyłając rezerwację akceptujesz REGULAMIN i warunki rezerwacji danego Armatora.